KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14088430
nr 1408 8430
Josef Sandberg
(1896-1986), Sverige
Signerad, daterad 50. Motivet: 57x37cm, yttermått inklusive ram: 73x52cm, akvarell
Josef Sandberg, svensk målare född i Tranås 1896, död 1986.
Utrop:
300 kr
måndag 19 juli 2021
kl 20:34:02
Josef Sandberg
Läs mer om Josef Sandberg